banner_subpage.png


CONSILEON

Consileon Polska to spółka należąca do międzynarodowej grupy firm konsultingowych - Consileon.
Firma dostarcza innowacyjne usługi IT i rozwiązania wspierające główne procesy biznesowe.

Jej oferta skupiona jest na rosnących sektorach rynku: finansowym, handlu detalicznego, IT/telekomunikacyjnym/nowych mediów, motoryzacyjnym i e-handlu. Do grona klientów należą zarówno globalne korporacje, firmy średnie, a nawet start-up’y.

www.consileon.pl

 
Logo firmy: CONSILEON

GlobalLogic

GlobalLogic to lider w sektorze usług inżynierii oprogramowania i digitalizacji przemysłu. Inżynierowie firmy projektują i tworzą innowacyjne produkty, platformy oraz cyfrowe rozwiązania, jak również kreują cyfrowy świat przyszłości. Centrala firmy znajduje się w Dolinie Krzemowej w Stanach Zjednoczonych. Zespoły projektowe i inżynierskie pracują na całym świecie. GlobalLogic specjalizuje się w obszarach: nowych technologii, aplikacji biznesowych, motoryzacji, przemysłu, handlu, cyfrowych mediów i komunikacji oraz opieki zdrowotnej. 
Od 2015 roku GlobalLogic jest obecny w Polsce. 

www.globallogic.com

Logo firmy: GlobalLogic

infinIT Codelab

infinIT Codelab (wcześniej brightONE) to ekspert w zakresie technologii Automotive IT. Specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań informatycznych szeroko pojętej branży motoryzacyjnej, IoT i aplikacji mobilnych. Z rozwiązań tej firmy, korzystają kierowcy najpopularniejszych marek samochodowych na świecie, piloci śmigłowców ratunkowych czy piłkarze i trenerzy najlepszych klubów z Ligii Mistrzów. Blisko 4 mln samochodów na całym świecie porusza się, korzystając z oprogramowania stworzonego przez inżynierów infinIT Codelab. Zespół liczący dziś 250 osób pracuje w dwóch centrach kompetencji ulokowanych we Wrocławiu i Szczecinie (siedziba spółki).

www.infinit.cl

Logo firmy: infinIT Codelab

Meelogic

Firma Meelogic zajmuje się tworzeniem rozwiązań na platformy mobilne oraz wdrażaniem i integracją aplikacji biznesowych dla firm z branż: telekomunikacyjnej, motoryzacyjnej i transportowej. Jest polskim oddziałem firmy Meelogic Consulting AG, która obsługuje klientów z całego świata, m.in. tworząc i wdrażając technologie związane z Internetem Rzeczy (Internet of Things, IoT).

www.meelogic.com

Logo firmy: Meelogic

MVB

MVB to firma zajmująca się elektronicznymi systemami i instalacjami bezpieczeństwa, automatyką przemysłową, elektroenergetyką oraz sieciami teleinformatycznymi. Przewodnim celem MVB jest wskazywanie przyszłym inwestorom najbardziej nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie rozwiązań dostępnych na światowym rynku IT. Najwyższe standardy pracy idące w parze z pełnym profesjonalizmem firma zawdzięcza wyspecjalizowanej kadrze pracowników oraz współpracy ze światowymi liderami technologicznymi.

www.mvb.pl

Logo firmy: MVB

Rafał Malujda Kancelaria Prawno – Patentowa

Rafał Malujda Kancelaria Prawno – Patentowa została założona w 2009 roku przez Rafała Malujdę, radcę prawnego i rzecznika patentowego. Główne obszary jej specjalizacji to prawo nowych technologii / ICT, prawo własności intelektualnej i prawo transportowe. Kancelaria działa dynamicznie zarówno w kraju, jak i za granicą. Mec. Rafał Malujda jest członkiem grupy roboczej w ramach zespołu ds. innowacyjnych technologii morskich oraz ds. ram prawnych funkcjonowania Przemysłu 4.0. przy Ministerstwie Rozwoju. Członek zarządu Stowarzyszenia Klaster.it Pomorze Zachodnie.

Logo firmy: Rafał Malujda Kancelaria Prawno – Patentowa

Sagra Technology

Sagra Technology to blisko 70-osobowy zespół ekspertów, analityków, wdrożeniowców, doradców oraz programistów, którzy od ponad 25 lat tworzą nowoczesne rozwiązania dla biznesu. Firma jest dostawcą rozwiązań wspierających m.in. budowanie strategii, zarządzanie oraz analizę działań biznesowych w oparciu o dane (m.in. systemy typu Business Intelligence, czy też mobilne rozwiązania dla biznesu).

www.sagra.pl

Logo firmy: Sagra Technology

Softvig

SoftVig Systemy Informatyczne to polski producent oprogramowania dla branży motoryzacyjnej. Firma funkcjonuje na rynku od 1995 r., obecnie tworzy ją zespół ponad 70 specjalistów. Wiodącą kompetencją SoftVig jest wsparcie informatyczne autoryzowanych sieci sprzedaży i serwisu pojazdów. Firma oferuje rozwiązania zarówno dla pojedynczych firm dealerskich oraz importerskich, jak również platformy integracyjne dla grup dealerskich oraz całych sieci sprzedaży i serwisu.

www.softvig.pl

Logo firmy: Softvig

Technopark Pomerania

Technopark Pomerania jest organizacją wspierającą rozwój firm technologicznych. Swoje siedziby ma w nim obecnie prawie 60 firm IT, wśród lokatorów znajdują się także organizacje wspierające rozwój branży nowoczesnych technologii tj. Fundacja Netcamp, Fundacja Aegis czy Klaster IT. Technopark prowadzi również wiele działań wspierających rozwój branży IT w Szczecinie i regionie.

www.technopark-pomerania.pl

Logo firmy: Technopark Pomerania

Teonite

Założona w 2010 roku firma TEONITE to sprawnie działający zespół specjalistów IT, którzy mają doświadczenie w budowaniu wszelkiego typu oprogramowania biznesowego oraz oprogramowania i aplikacji na platformy mobilne iOS i Android dla klientów z Polski, Europy oraz USA. Oferują również rozwiązania biznesowe oparte na metodach związanych z data science (algorytmy, narzędzia i aplikacje dla problemów dużych zbiorów danych) oraz machine learning (samouczenie się maszyn).

www.teonite.com

Logo firmy: Teonite