banner_subpage.png

 

       Poznajcie naszych partnerów projektu Erasmus+: "Nie dla przemocy i dyskryminacji". Dziś Valeria Carbone z Vieste we Włoszech i Gabriel Groza z Satu Mare w Rumunii pokażą, w jak pięknej okolicy żyją. Przypomnijmy, że TTC realizuje projekt od września 2019 r. Przed nami wizyty w trzech partnerskich szkołach oraz odwiedziny w Szczecinie. Ze względu na pandemię realizację projektu wydłużyliśmy o rok.

linki do filmów:

www.youtube.com/watch?v=Go6LR5xS-c4

https://youtu.be/b9_qEQOyJ0A

 

      Jednym z elementów udziału w międzynarodowych projektach Erasmus+ są wizyty w partnerskich szkołach. Wspominając czasy, kiedy można było przemieszczać się bez problemów, chcielibyśmy Wam pokazać, jak przebiegała wizyta w Samsun w Turcji w ramach realizowanego przez TTC projektu "Nie dla przemocy i dyskryminacji". Magazyn został opracowany przez partnera greckiego:)

link:

https://online.fliphtml5.com/gwden/crmw/

 

 

Kolejny międzynarodowy projekt- aktualności

Praktyki za granicą:

Informacje o projekcie

Rekrutacja do projektu

Do pobrania Formularz zgłoszeniowy do udziału w projekcie ERASMUS+

Współpraca szkół:

O projekcie

Kraje partnerskie projektu

Erasmus Awareness Days

Technikum Technologii Cyfrowych w Turcji

           Jednym z rezultatów projektu "Nie dla przemocy i dyskryminacji", który realizowany był w latach 2019-2022 są scenariusze zajęć o tematyce hejtu, przemocy, uchodżców i równości. W załącznikach przedstawiamy prace partnerskich szkół. Zachęcamy do zapoznania się z ich treścią - są to gotowe konspekty do wykorzystania na zajęciach.

  1. AntiBullying
  2. Bullying Awareness
  3. Causes and effects of violence
  4. Equality
  5. Refugee Drama