banner_subpage.png


„ Czasu nie da się zatrzymać, ale warto wracać do chwil, które pozostają w naszej pamięci.”

     W piątek 26 kwietnia 2024 r. odbyło się uroczyste pożegnanie absolwentów Technikum Technologii Cyfrowych im. Jacka Karpińskiego w Szczecinie. To bardzo ważne wydarzenie w życiu naszych uczniów,  ich rodziców oraz nauczycieli.  Uroczystość uświetnili zaproszeni goście: prezes Szczecińskiego Parku Naukowo – Technologicznego „Pomerania”- pan Andrzej Feterowski, pierwsza dyrektorka TTC – pani Ewa Dobrzycka i wieloletni przyjaciel szkoły pan Krzysztof Soska. Na początku głos zabrali zaproszeni goście, którzy życzyli maturzystom powodzenia na egzaminach maturalnych.
     Dyrektor szkoły pan Krzysztof Królak w swoim przemówieniu złożył wszystkim abiturientom gratulacje z okazji ukończenia technikum i wraz z wychowawcami klas wręczył najlepszym absolwentom świadectwa z wyróżnieniem i nagrody. Nagrodzeni zostali także uczniowie, którzy przez pięć lat godnie reprezentowali szkołę w różnych dziedzinach, a ich sukcesy i dokonania zapisały się w historii technikum. Podziękowania były kierowane również do rodziców uczniów, którzy wspierali działania szkoły,  szczególne do pani przewodniczącej Agnieszki Popadowskiej za  pięć lat owocnej pracy w Radzie Rodziców.
    Uroczystość umilała część artystyczna przygotowana przez grupę TEATRALNI z TTC pod kierunkiem zastępcy dyrektora pani Ewy Niewczas, oprawę muzyczną przygotowali uczniowie pod kierownictwem pani Katarzyny Szul – Koniecznej z Domu Kultury Klub Skolwin.
Życzenia samych stuprocentowych wyników, spełnienia marzeń i dojścia do wyznaczonego celu złożyli przedstawiciele uczniów klas młodszych.
Ostatnia uroczystość wspólnie przeżywana w murach TTC przebiegała w miłej atmosferze, ze łzami i śmiechem w tle.

WIĘCEJ ZDJĘĆ

IMGP9624 Duży.jpeg

IMGP9632 Duży.jpeg

 

IMGP9636 Duży.jpeg

IMGP9637 Duży.jpeg

IMGP9639 Duży.jpeg

IMGP9630 Duży.jpeg

IMGP9641 Duży.jpeg

IMGP9643 Duży.jpeg

IMGP9699 Duży.jpeg

IMGP9723 Duży.jpeg

IMGP9726 Duży.jpeg

IMGP9730 Duży.jpeg

IMGP9731 Duży.jpeg

IMGP9733 Duży.jpeg

IMGP9742 Duży.jpeg

IMGP9745 Duży.jpeg

IMGP9760 Duży.jpeg

IMGP9763 Duży.jpeg

IMGP9817 Duży.jpeg

WIĘCEJ ZDJĘĆ