banner_subpage.png


 

d9d2d616-e3a3-4d42-8bfd-d7877ea06daa.JPG

Nowa długofalowa współpraca z PKO Bankiem Polskim - Wsparcie dla Nauki Programowania i Projektowania UX/UI

 

      Cieszymy się, że możemy poinformować Was o nawiązaniu strategicznego partnerstwa z jednym z największych banków w Polsce. Ta współpraca otworzy nowe możliwości dla naszych uczniów, umożliwiając im zdobycie cennego doświadczenia praktycznego i rozwijając ich umiejętności w obszarze projektowania cyfrowego doświadczenia użytkownika (UX) oraz programowania. 

      Dzięki temu partnerstwu będziemy mieli okazję uczestniczyć w wydarzeniach, warsztatach i szkoleniach organizowanych przez PKO Bank Polski, a także zapewnić naszym uczniom dostęp do praktyk i staży w Biurze Projektowania Cyfrowego Doświadczenia Użytkownika. 

      Współpraca z tak renomowaną instytucją jak PKO BP to ogromna szansa dla naszej szkoły oraz naszych uczniów na rozwój i poszerzenie horyzontów w obszarze projektowania UX/UI. 

🌟 Niezwykłe wydarzenie już niedługo! 

📅 Data: 26 marca 2024 🕒 Godzina: 11:35 

      160 naszych uczniów podczas zajęć z programowania zapozna się z funkcjonalnością aplikacji IKO, natomiast 60 reprezentantów klas weźmie udział w wyjątkowym wydarzeniu online, podczas którego poznają tajniki działania Biura Projektowania Cyfrowego Doświadczenia Użytkownika w PKO Banku Polskim! Poprowadzi je Michał Pogorzelski, Dyrektor Biura, który podzieli się swoim bogatym doświadczeniem oraz wiedzą na temat UX/UI/UX Writingu  
i badań użyteczności. 

michał.jpg Michał Pogorzelski, socjolog kultury z ponad 12-letnim doświadczeniem w projektowaniu, przedstawi praktyczne aspekty projektowania głównych aplikacji i systemów, które obsługują klientów Banku. Dowiedz się więcej o nagradzanej aplikacji mobilnej IKO oraz innowacyjnych inicjatywach, jak Akademia Projektowania UX dla studentów Uniwersytetu SWPS czy inicjatywa zrzeszająca szefów UX największych banków w Polsce.

 

 

 

 

 

 

 

 

Czekają na naszych uczniów także 4 wykłady uzupełniające oraz krótki warsztat z funkcjonalności aplikacji IKO. 

  1. UX Design, czyli o projektowaniu użyteczności - jak to robimy w PKO Banku Polskim? 
  2. Projektowanie graficzne w dużej organizacji. Jak to jest z tym Design Systemem.  
  3. Projektowanie treści użytkowych w dużej organizacji. Ile warstw ma UX Writer_ka? 
  4. Badania użyteczności w Banku. Co i jak badamy?