banner_subpage.png

 

 

PLAN ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH W TECHNIKUM TECHNOLOGII CYFROWYCH

W ROKU SZKOLNYM 2018/19

 

DZIEŃ TYGODNIA

GODZINY

 

 

RODZAJ ZAJĘĆ

GRUPA DOCELOWA

NAUCZYCIEL PROWADZĄCY

PONIEDZIAŁEK

13.35-14.20

FAKULTETY

Z J. ANGIELSKIEGO (CO DRUGI TYDZIEŃ)

3A

IZABELA STĘPIEŃ

14.25-15.10

KONSULTACJE

Z J. POLSKIEGO

1Ti, 1Ta1, 2Ta1

DOMINIKA WYPYCH

14.25-15.10

KONSULTACJE/FAKULTETY

Z J. ANGIELSKIEGO (ZAMIENNIE)

1Ta1,2Ti, 2Ta1, 2Ta2/3A,3B

KAROLINA SZCZEPANKOWSKA

14.25-15.10

ZAJĘCIA Z ROBOTYKI,

MODELOWANIE I WYDRUKI 3D

Ta1, 1Ta2, 1Ti

2Ta1, 2Ta2, 2Ti

KRZYSZTOF KRÓLAK

15.15-16.00

KONSULTACJE

Z J. POLSKIEGO

1Ta2

DOMINIKA WYPYCH

15.15-16.00

FAKULTETY - BIOLOGIA, CHEMIA, FIZYKA, GEOGRAFIA (ZAMIENNIE)

3A, 3B, 3C, 3D

ZOFIA SOKOŁOWSKA (BIOLOGIA, CHEMIA), WIOLETTA MICHALAK (FIZYKA), GRAŻYNA ZACHAREWICZ (GEOGRAFIA)

16.05-16.50

KONSULTACJE Z BIOLOGII

I CHEMII (CO DRUGI TYDZIEŃ)

3A, 3B, 3C, 3D, 1Ti, 1Ta1, 1Ta2

ZOFIA SOKOŁOWSKA

16.05-16.50

KONSULTACJE Z FIZYKI

I MATEMATYKI (CO DRUGI TYDZIEŃ)

WSZYSTKIE KLASY

WIOLETTA SANDOMIERSKA-MICHALAK

16.05-16.50

KONSULTACJE

Z GEOGRAFII (PIERWSZY PONIEDZIAŁEK MIESIĄCA)

3A, 3B, 3C, 3D

GRAŻYNA ZACHAREWICZ

WTOREK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WTOREK

8.00-8.45

KONSULTACJE

Z MATEMATYKI

3C, 3D

SYLWIA GOŁĄB

8.00-8.45

KONSULTACJE/FAKULTETY Z J. POLSKIEGO

3C

DOROTA TWARDOWSKA

13.35-14.20

KONSULTACJE

Z J. ANGIELSKIEGO (RAZ

W MIESIĄCU)

1Ta1, 2Ta1, 2Ta2, 2Ti

IZABELA STĘPIEŃ

13.35-14.20

KONSULTACJE

Z J. POLSKIEGO

2Ti, 2Ta2

EWA NIEWCZAS

14.25-15.10

KONSULTACJE Z BIOLOGII

(PIERWSZY I TRZECI WTOREK MIESIĄCA)

1Ti,1Ta1,1Ta2

EWA DOBRZYCKA

14.25-15.10

KONSULTACJE

Z MATEMATYKI (DRUGI

I CZWARTY WTOREK MIESIĄCA)

2Ti, 2Ta1, 2Ta2

HANNA MISIEWICZ

16.00-16.45

KONSULTACJE Z BHP

ORAZ PODSTAW PRZEDSIĘBIORCZOŚCI (OSTATNI WTOREK MIESIĄCA)

2Ta1, 2Ta2, 2Ti

 

MONIKA ŚPIEWAK-SZYJKA

17.30-18.15

ZAJĘCIA SKS CROSS FIT

WSZYSTKIE KLASY

GIMNAZJUM

I TECHNIKUM

ALEKSANDRA ZIELIŃSKA

 

ŚRODA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.00-8.45

KONSULTACJE

Z J. POLSKIEGO

 

2Ti, 2Ta2

EWA NIEWCZAS

14.25-16.00

KONSULTACJE

Z MATEMATYKI (DRUGA

I CZWARTA ŚRODA MIESIĄCA)

1Ti,1Ta1,1Ta2

ARKADIUSZ TELESIŃSKI

14.25-15.10

KONSULTACJE/FAKULTET

Z J. ANGIELSKIEGO (ZAMIENNIE)

1Ta2/3C, 3D

KAROLINA SZCZEPANKOWSKA

14.25-15.10

KONSULTACJE Z URZĄDZEŃ TECHNIKI KOMPUTEROWEJ I EKSPLOATACJI URZĄDZEŃ KOMPUTEROWYCH

1Ta1, 1Ta2, 1Ti

JAROSŁAW WOCHOWSKI

15.15-16.00

KONSULTACJE

Z GEOGRAFII (DRUGA ŚRODA MIESIĄCA)

1Ti, 1Ta1, 1Ta2

MARZENA KUCZERA

15.15-16.00

KONSULTACJE Z BHP

(OSTATNIA ŚRODA MIESIĄCA)

1Ta1, 1Ta2, 1Ti

 

MONIKA ŚPIEWAK-SZYJKA

15.15-16.00

FAKULTETY

Z J. NIEMIECKIEGO (PIERWSZA I DRUGA ŚRODA MIESIĄCA)

3A, 3B, 3C, 3D

ANNA ZIÓŁKOWSKA

15.15-16.00

KONSULTACJE

Z J. NIEMIECKIEGO (CZWARTA ŚRODA MIESIĄCA)

WSZYSTKIE KLASY GIMNAZJUM

I TECHNIKUM

ANNA ZIÓŁKOWSKA

CZWARTEK

8.00-8.45

FAKULTETY/KONSULTACJE

Z J. POLSKIEGO

(WYMIENNIE)

3A

DOMINIKA WYPYCH

8.00-8.45

KONSULTACJE/FAKULTETY Z J. POLSKIEGO

3B

DOROTA TWARDOWSKA

14.25-15.10

SKS

Ta1, 1Ta2, 1Ti

2Ta1, 2Ta2, 2Ti

 

TOMASZ MICHALCZYSZYN

 

14.25-16.00

KONSULTACJE - SIECI KOMPUTEROWE, MONTAŻ

I KONFIGURACJA SIECI KOMPUTEROWYCH

 

 

2Ta1, 2Ta2, 2Ti

MARCIN GIEDZIUN

PIĄTEK

12.40-13.25

FAKULTETY/KONSULTACJE

Z J. POLSKIEGO

(WYMIENNIE)

3D

DOMINIKA WYPYCH

14.25-15.10

FAKULTETY Z HISTORII

3A, 3B, 3C, 3D

AGATA OCHRYMIUK

14.25.15.10

KONSULTACJE Z PODSTAW PRZEDSIĘBIORCZOŚCI (PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA)

1Ta1, 1Ta2, 1Ti

SYLWIA GOŁĄB

14.25-15.10

KONSULTACJE Z

J. NIEMIECKIEGO

WSZYSTKIE KLASY GIMNAZJUM

I TECHNIKUM

ANETTA SADURA

15.15-16.00

KONSULTACJE Z PODSTAW PRZEDSIĘBIORCZOŚCI (PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA)

2Ta1, 2Ta2, 2Ti

 

SYLWIA GOŁĄB

15.15-16.00

FAKULTETY

3A, 3B, 3C, 3D

ANETTA SADURA

15.15-16.00

KONSULTACJE Z HISTORII

WSZYSTKIE KLASY

AGATA OCHRYMIUK

 

DODATKOWO W SZKOLE DZIAŁA KOŁO ŻEGLARSKIE, KTÓREGO ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ

W RAMACH MIEJSKIEGO TERMINARZA IMPREZ, KONKURSÓW I REJSÓW.

OPIEKUNEM KOŁA JEST PANI IZABELA IWANÓW.

 

 

TERMINY ZAJĘĆ, KTÓRE NIE ODBYWAJĄ SIĘ CO TYDZIEŃ ZOSTANĄ WYWIESZONE

NA DRZWIACH POSZCZEGÓLNYCH PRACOWNI.

 

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE UZDOLNIENIA

I ZAINTERESOWANIA UCZNIÓW

REALIZOWANE W RAMACH PROGRAMÓW PROJAKOŚCIOWYCH

 

TYP ZAJĘĆ

PROWADZĄCY

TERMIN

MIEJSCE

PROGRAMOWANIE KOMPUTERÓW W JĘZYKU PYTHON I PROJEKTOWANIE WITRYN WWW

 

p. J. Wochowski

środa

1520 – 1605

sala 209

KOŁO

TEATRALNE

 

p. E. Niewczas

wtorek

1425 – 1510

 

sala 5 lub aula

KOŁO

JĘZYKA NIEMIECKIEGO

 

 

p. A. Ziółkowska

 

piątek

1425 – 1510

 

 

 

sala 107

KOŁO

JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 

p. K. Szczepankowska

środa

1425 – 1510

(co dwa tygodnie)

piątek

1425 – 1510

(co dwa tygodnie)

 

sala 7