banner_subpage.png

TERMINY KONSULTACJI NAUCZYCIELI 

W TECHNIKUM TECHNOLOGII CYFROWYCH W SZCZECINIE 

W ROKU SZKOLNYM  2020/2021 

Dzień tygodnia 

Godzina 

Nauczyciel 

Przedmiot 

Nr sali 

Uwagi 

PONIEDZIAŁEK 

850-935 

1515-1600 

E. Dobrzycka  

biologia 2Taip 

biologia 2Tip 

105  

Po wcześniejszym umówieniu

830 - 1030 

 Sylwia Gołąb  

psycholog  

09  

  

1515-1600 

Małgorzata Krajewska  

Język niemiecki 

108  

Po wcześniejszym umówieniu

1500-1600 

Lucyna Łuczak  

pedagog  

09  

  

1600 

Sylwia Gołąb  

 PP, DGwBZ, KSiOPZ 

MS Teams  

 Po wcześniejszym umówieniu

1600 

Karol Kołodziejczyk 

TSiAI 

MS Teams 

Po wcześniejszym umówieniu

1700 

Maciej Hypś  

 SO, ASO, LSK 

MS Teams 

Po wcześniejszym umówieniu

1700 

Artur Karpiński 

ABD, PBD 

206 

Po wcześniejszym umówieniu

1800 

 Arkadiusz Telesiński

 Matematyka (klasa 2TaiP) 

 MS Teams 

  

1900 

Elżbieta Mańka

Matematyka

MS Teams 

Po wcześniejszym umówieniu

WTOREK 

1430 Ewa Niewczas Język polski  4Ta2  06 Po wcześniejszym umówieniu 
1525 Ewa Niewczas Język polski 4Ti 05 Po wcześniejszym umówieniu 

1630 

Małgorzata Kujawska  

Język angielski  

MS Teams  

Po wcześniejszym umówieniu 

1700 

Ewa Giedziun  

WiAI  

MS Teams  

  

1700 

Wioletta Sandomierska-Michalak 

fizyka  MS Teams  Po wcześniejszym umówieniu 

1730 

Hanna Misiewicz  

Matematyka  

MS Teams  

  

1800  Małgorzata Dembińska 

 Systemy baz danych 

(klasy trzecie i czwarte) 

online  Po wcześniejszym umówieniu  

1800 

Hanna Misiewicz 

Fakultety  

z matematyki dla klas 4. 

MS Teams 

 

ŚRODA 

1525 

 Zofia Sokołowska 

 Biologia, chemia 

online lub sala 103 

Po wcześniejszym umówieniu  

1525 

 Małgorzata Płachta 

Język angielski  

7  

Po wcześniejszym umówieniu  

1545

Jarosław Wochowski 

EUK, UTK

MS Teams 

Po wcześniejszym umówieniu

1830 

Izabela Stępień  

Język angielski  

MS Teams  

 Po wcześniejszym umówieniu 

1830 

Arkadiusz Telesiński  

Matematyka (klasy trzecie) 

MS Teams  

  

CZWARTEK 

1700 

Marcin Giedziun  

MiKLSK, ELSK  

 MS Teams 

 Po wcześniejszym umówieniu 

 1800 

Małgorzata Dembińska  

ASO  
(klasy drugie)  

 online 

Po wcześniejszym umówieniu  

PIĄTEK

 1000

   Ewa Dobrzycka

Biologia  2Tap

105

 Po wcześniejszym umówieniu

1430-1530 Sylwia Gołąb Psycholog (konsultacje dla rodziców) 09