banner_subpage.png


Grudniowy czas to okres przedświątecznych przygotowań – gorączkowe poszukiwania prezentów i ich pakowanie, porządkowanie i przygotowywanie tradycyjnych potraw. W tym zabieganym czasie łatwo zatracić ducha Świąt Bożego Narodzenia.

Mimo wszechobecnego pośpiechu uczniowie, pracownicy szkoły oraz rodzice po raz kolejny spotkali się na przedświątecznym spotkaniu, by choć 
na chwilę zatrzymać się – obejrzeć jasełka, pokolędować, porozmawiać. By poczuć magię świąt i przypomnieć sobie o ich istocie.

Podczas wigilii przeprowadzona została również tradycyjna licytacja świątecznych stroików oraz ozdób bożonarodzeniowych wykonanych przez uczniów, rodziców i nauczycieli. Zgromadzeni żywo włączyli się do udziału 
w naszej charytatywnej aukcji, a emocje niejeden raz sięgnęły zenitu. Zgromadzone fundusze zostały przeznaczone na zakup upominków dla dzieci przebywających w szpitalu przy ul. Arkońskiej.

Jak co roku nie zbrakło również życzeń wypowiadanych podczas łamania się opłatkiem  i pysznych wigilijnych potraw. Ten piękny czas umilały kolędy i pastorałki.
Wigilijny czas, to piękny czas! Niech w naszych sercach trwa jak najdłużej!